Hakkımızda

0 +
Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

İş Makineleri Eğitiminde Öncü Firma !

İş makineleri kullanımı ve operatörlüğü ihtiyacını karşılamak ve artan operatör ihtiyacına cevap vermek için açılan Milli Eğitim Bakanlığı kontrolündeki kurslarımızda, işinin ehli eğitim kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sakarya İş Makineleri Kursu, ilimiz ve çevre illerin bu alandaki ihtiyacını karşılamak üzere sizi ağırlamak için hazır.

Sakarya İş Makineleri Kursu olarak, Milli Eğitim Bakanlığı kontrolünde iş makineleri kullanımı ve operatörlüğü eğitiminde uzman kadromuzla, sektörün ihtiyaçlarını karşılamayı ve operatör ihtiyacına etkin bir yanıt sunmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz, ilimiz ve çevre illerde iş makineleri sektöründe lider bir eğitim merkezi olmak ve öğrencilerimize en üstün eğitimi sunarak sektöre donanımlı profesyoneller kazandırmaktır. Sakarya İş Makineleri Kursu olarak, geleceğin iş makineleri operatörlerini yetiştirerek sektörün gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Sakarya İş Makineleri Kursu

İşleyiş Nasıl Oluyor

Tanışma

İhtiyacınız olan sertifika hakkında gerekli bilgilendirmeyi sunuyoruz.

Süreç

Seçilen kursa göre ders programlaması yapılır.

Sertifika Teslimi

Eğitimler sonucu kursu başarıyla tamamlayıp sertifikanızı teslim ediyoruz.

Sakarya İş Makineleri Kursu

Alanında uzman hocalarla eğitim fırsatı !

0 +
Yıllık Tecrübe
0 %
Başarılı Sonuçlar
0 +
Verilen Ders
0 +
Mutlu Operatör

YORUMLAR

Operatörlerden Değerlendirmeler

"Sakarya İş Makineleri Kursu'nda aldığım ekskavatör operatörlüğü eğitimi sayesinde sektörde hızla iş buldum. Deneyimli eğitmenler, güvenli çalışma prensipleri ve pratik uygulamalarla harika bir deneyimdi. Tavsiye ederim!

Ali K. Operatör

Kurslarına katıldım ve aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Kurs süresince ekskavatörü nasıl etkili bir şekilde kullanacağımı öğrendim ve güvenli çalışma alışkanlıkları kazandım. Teşekkürler Sakarya İş Makineleri Kursu!

Mehmet T. Operatör

Kurs boyunca öğrendiğim bilgileri iş yerinde hemen uygulamaya başlayabildim. Sakarya İş Makineleri Kursu, sektörün ihtiyaçlarına uygun nitelikli operatörler yetiştirmek için harika bir yer. İyi bir eğitim aldım ve şimdi işimi seviyorum.

Hüseyin Y. Operatör